top of page

Inzerce a pracovní nabídky

Nabídka na spolupráci

Hledáme fyzioterapeuta na výpomoc nebo na hlavní pracovní poměr:

Jesenice - Praha západ

reha.redicare@gmail.com


 

Hledáte více než jen pracovní místo? Chcete se připojit k týmu, který vám poskytne nejen skvělé pracovní podmínky, ale také skvělé zázemí a spolupráci?


Naše fyzioterapeutická praxe se pyšní nejen svým vynikajícím výkonem, ale také tím, že vytváříme prostředí, kde se naši zaměstnanci cítí jako součást skutečného týmu. Věříme, že dobrá atmosféra a spolupráce jsou klíčové pro dosažení optimálních výsledků a osobního rozvoje.


Poskytujeme vám:

  1. Skvělé pracovní podmínky: Nabízíme atraktivní platové ohodnocení a flexibilní pracovní rozvrh, který umožňuje vyvážení práce a soukromého života. Máme moderně vybavené pracoviště s nejnovějšími technologiemi a zařízeními, abychom vám umožnili poskytovat péči nejvyšší kvality.

  2. Podpora profesního růstu: Věříme v neustálý rozvoj našich zaměstnanců. Proto vám nabízíme možnosti školení a odborného rozvoje, abyste mohli rozšířit své znalosti a dovednosti ve fyzioterapii. Spolupracujeme s předními odborníky a poskytujeme vám přístup k nejnovějším výzkumným poznatkům a terapeutickým postupům.

  3. Podpora týmové spolupráce: Jsme přesvědčeni, že úspěch pramení z týmové spolupráce a vzájemného podporování. Naše praxe vytváří prostředí, ve kterém můžete komunikovat a sdílet své zkušenosti s ostatními odborníky v oboru. Budete součástí týmu, kde se vzájemně inspirujeme a pomáháme si.

  4. Příjemná pracovní atmosféra: V naší praxi vytváříme přátelské a podporující prostředí, kde se každý cítí jako důležitá součást týmu. Věříme, že spokojení zaměstnanci přinášejí nejlepší výsledky a péči pacientům.
     

Takže pokud hledáte nejen práci, ale také tým, který vám poskytne dobré podmínky a zázemí, připojte se k nám!

Hotovo, děkujeme za Váš zájem, brzyse vám ozveme.

Banner-FB-Redicare-fyzio.png
bottom of page